Výhody vŕtanej studneVŕtanie studní a studne na kľúč

výhody vŕtanej studne

Výhody vŕtanej studne. Vŕtanie studní a studne na kľuč  od projektovej dokumentácie až po montáž čerpadiel. Vŕtanie studní a studne na kľuč  od projektovej dokumentácie až po montáž čerpadiel. Vypracovanie finálnej cenovej ponuky až  po vykonaní osobnej obhliadky konkrétneho miesta. Používame výhradné a testované studničné rúry. Pokiaľ túžite po vŕtanej studni aj vy, neváhajte nás kontaktovať. Pozrite si našu prácu.

Vŕtané studne sa tešia rastúcej popularite a nečudo – sú skvelou a spoľahlivou voľbou a pri profesionálnej realizácii sú riešením, ktoré vydrží. Ak stále nad vŕtanou studňou rozmýšľate, jej výhody vám možno pri rozhodovaní pomôžu.

Väčšia hĺbka vŕtaných studní zaručuje čistejšiu vodu. Vrt prechádza cez povrchové vody, ktoré bývajú často znečistené, napríklad počas dažďov, a dostáva sa až k nižšie položeným vodným ložiskám, ktoré dokonca poskytujú pitnú vodu. Voda sa teda za pomoci čerpadla čerpá z väčších hĺbok. Takáto studňa sa aj oveľa ľahšie zatesní, v porovnaní s kopanými studňami.

Ako sme už spomínali, vŕtané studne zabezpečujú viac vody, ktorá je teda aj čistejšia, čerstvejšia a nie je ohrozená výkyvmi hladiny. Nemusíte sa báť nedostatku tejto životodarnej tekutiny, prípadne jej úplného vyschnutia.

Dokonalé riešenie

Vŕtané studne tak poskytujú dokonalé riešenie pre rodinné domy, ktoré je ekologické, ekonomické a spoľahlivé. Veríme, že ich výhody vás konečne presvedčili a môžeme sa spoločne pustiť aj do vašej vŕtanej studne.

Vŕtanie studní (pitná, úžitková voda)
Druhy vŕtania

Vŕtanie na „sucho“ vŕtanie šnekovým vrtákom – max. hĺbka 30m max. priemer vŕtania 460mm. Vŕtanie výplachom – max. hĺbka 150m max. priemer vŕtania 270mm. Rotačno príklepové vŕtanie – priemer vŕtania 152 max. hĺbka vŕtania 90m.
Čistenie studní (odpieskovanie)
Bez obmedzenia hĺbky

Ponúkame Vám čistenie a odpieskovanie studní – vŕtaných, narážaných aj kopaných.
Poradenstvo
Komplexné a profesionálne poradenstvo

Zabezpečuje poradenstvo a vyhotovenie cenových ponúk, spokojnosť zákazníka je našou prioritou.
Vrty pre tepelné čerpadlá
Hĺbkové vrty pre tepelné čerpadlá

Vrty pre tepelné čerpadlá sú zemné vrty, do ktorých sa inštaluje kolektor.
Prieskumné vrty
Prieskumné vrty na vodu

Prieskumné a monitorovacie vrty.
Studňa na „kľúč“
Vŕtanie studní – studne na kľúč

Vŕtanie studní na kľúč realizujeme od projektovej dokumentácie až po montáž čerpadiel.

Kontaktuj nás

+421 904 325 110
info@studnecemez.sk
266, 924 01 Gáň

Non stop linka

+421 904 325 110

2021 Created by PASTELS MEDIA