Vŕtané studne sa tešia rastúcej popularite a nečudo – sú skvelou a spoľahlivou voľbou a pri profesionálnej realizácii sú riešením, ktoré vydrží. Ak stále nad vŕtanou studňou rozmýšľate, jej výhody vám možno pri rozhodovaní pomôžu.

 

Rýchla realizácia

Vŕtanie studní v porovnaní napríklad s ich kopaním je oveľa rýchlejšou voľbou. Samotné vŕtanie trvá v priemere 1-2 dni, montáž a zavedenie čerpacej techniky trvá rovnako dlho. Vaša nová vŕtaná studňa tak môže stáť už do 5 dní.

Aj keď sa môžu zdať náklady vyššie, pri porovnaní 1 metra vŕtania a 1 metra kopania je opäť víťaz jasný – vŕtaná studňa. Tá je navyše bezpečnejším a trvácnejším riešením, a preto stačí úvodná investícia a studňa vám vydrží.

Pri samotnej práci sa náš tím navyše nemusí obávať rizika zasypania, zranenia či iných nepríjemností.

 

Moderné a spoľahlivé riešenie

Vŕtané studne sú ideálnym a moderným riešením pre rodinné domy, záhrady či obsiahlejšie závlahové systémy. Čerpanie vody z takejto studne za pomoci ponorného čerpadla je efektívne a ekonomické. V súčasnosti míňame naozaj veľa vody a aj najväčšia rodina ocení fakt, že vŕtané studne ponúkajú väčší prítok vody a ani výraznejší úbytok vašu domácnosť neohrozí.

Tieto studne sú nenápadne a bezpečné a nemusíte sa tak obávať pádu do nich či iných nepríjemností.

 

Čistá voda

Väčšia hĺbka vŕtaných studní zaručuje čistejšiu vodu. Vrt prechádza cez povrchové vody, ktoré bývajú často znečistené, napríklad počas dažďov, a dostáva sa až k nižšie položeným vodným ložiskám, ktoré dokonca poskytujú pitnú vodu. Voda sa teda za pomoci čerpadla čerpá z väčších hĺbok. Takáto studňa sa aj oveľa ľahšie zatesní, v porovnaní s kopanými studňami. 

Ako sme už spomínali, vŕtané studne zabezpečujú viac vody, ktorá je teda aj čistejšia, čerstvejšia a nie je ohrozená výkyvmi hladiny. Nemusíte sa báť nedostatku tejto životodarnej tekutiny, prípadne jej úplného vyschnutia.

 

Dokonalé riešenie

Vŕtané studne tak poskytujú dokonalé riešenie pre rodinné domy, ktoré je ekologické, ekonomické a spoľahlivé. Veríme, že ich výhody vás konečne presvedčili a môžeme sa spoločne pustiť aj do vašej vŕtanej studne.

Kontaktuj nás

+421 904 325 110
info@studnecemez.sk
266, 924 01 Gáň

Non stop linka

+421 904 325 110

2021 Created by PASTELS MEDIA